Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Provozní podmínky

Sponzorované odkazy:
Provozní podmínky Pohledavky-smenky.cz. Provozní podmínky, půjčky na směnku, vymáhání pohledávek, úvěrové podvody. Provozovatel Serveru Pohledavky-smenky.cz je oprávněným provozovatelem a správcem Serveru (dále jen Správce). V rámci provozu tohoto Serveru poskytuje Správce služby, které umožňují uživatelům vkládat na Server textové, obrazové a zvukové informace (dále jen Data). Služby Serveru umožňují tyto informace zobrazovat, zasílat, přehrávat, mazat nebo s nimi jinak dále pracovat.

Provozovatel webu nezodpovídá za obsah jednotlivých inzerátů, za každý inzerát zodpovídá výhradně jeho autor!

Upozornění: Tato webová stránka www.pohledavky-smenky.cz není přímým poskytovatelem půjček, nabízí pouze informace o různých finančních produktech nebo umožňuje publikovat nabídky a poptávky na půjčky a úvěry. Před uzavřením půjčky si vždy zkontrolujte všechny podmínky a ověřte si, kolik ve skutečnosti zaplatíte.

Pozor upozornění www.Pohledavky-smenky.cz:

- Provozovatel webu www.Pohledavky-smenky.cz nemůže ověřit správnost všech inzerátů, dbejte prosím zvýšené opatrnosti, vždy si pečlivě prostudujte smlouvu a poraďte se s nezaujatým finančním poradcem!
- Provozovatel webu www.Pohledavky-smenky.cz není zodpovědný za obsah jednotlivých inzerátů, zodpovědný je výhradně autor inzerátu. Při zájmu o finanční služby vám důrazně doporučujeme poradit se s nezávislým finančním poradcem nebo právníkem.

PRAVIDLA INZERCE www.Pohledavky-smenky.cz  :

  • Za text inzerátu zodpovídá inzerent.
  • Inzerent bere na vědomí, že veškeré kontaktní údaje zveřejněné v textu inzerátu jsou přístupné všem ostatním uživatelům internetu.
  • Redakce pohledavky-smenky.cz si vyhrazuje právo změnit kategorii, ve které je inzerát zařazen.
  • Redakce pohledavky-smenky.cz si vyhrazuje právo smazat inzerát, pokud bude současně uveden ve více kategoriích, nebo pokud se z jakéhokoli jiného důvodu bude domnívat, že se jedná o SPAM.
  • Redakce pohledavky-smenky.cz si vyhrazuje právo smazat nebo nezveřejnit inzerát, pokud bude v rozporu s dobrými mravy, zákony ČR nebo pokud bude poškozovat zájmy provozovatele tohoto serveru.
  • Redakce pohledavky-smenky.cz bude s případnými osobními údaji, získanými v souvislosti s inzercí, zacházet podle platné právní úpravy.

Inzeráty můžete vkládat bez registrace, nesmí obsahovat warez, pornografické témata, nezákonné materiály, duplicitu a vkládání do nepříslušných sekcí. Automatická doba platnosti inzerátu je 365 dnů ode dne vložení, zveřejnění je ihned s dodatečnou autorizací administrátora. Pokud chcete inzerát smazat nebo upravit, použijte odkaz z informačního e-mailu o vložení inzerátu.

Duplicitní inzerce, inzeráty charakteru reklamních sloganů, zejména publikace totožného znění inzerátů a vkládání  do nesprávných sekcí, mohou být přesunuty do příslušné kategorie nebo smazány administrátorem. Přesun či smazání NESDĚLUJEME. WAREZOVÉ A NEKOREKTNÍ INZERÁTY BUDOU NEKOMPROMISNĚ IHNED SMAZÁNY !

Provozovatel této inzerce www.Pohledavky-smenky.cz nezodpovídá za obsah a věcnost vložených inzerátů, kontaktů, zboží či služeb nabízených a poptávaných formou inzerce. INZERENT souhlasí se zveřejněním kontaktů vložených při publikaci inzerátu inzerentem, veškerá data budou publikována pouze v rámci inzerce na serveru www.pohledavky-smenky.cz  provozovatel neručí za případné zkopírování dat a kontaktů z inzerátů uživateli inzerce (návštěvníky serveru), inzerce je veřejná.

Upozornění pro uživatele těchto stránek www.Pohledavky-smenky.cz: poskytovatelé služeb nejsou povinni dohlížet na obsah jimi přenášených nebo ukládaných informací, aktivně vyhledávat skutečnosti a okolnosti poukazující na protiprávní obsah informace. Poskytovatel služby, jež spočívá v ukládání informací poskytnutých uživatelem, odpovídá za obsah informací uložených na žádost uživatele jen mohl-li vzhledem k předmětu své činnosti a okolnostem a povaze případu vědět, že obsah ukládaných informací nebo jednání uživatele jsou protiprávní, nebo dozvěděl–li se prokazatelně o protiprávní povaze obsahu ukládaných informací nebo o protiprávním jednání uživatele a neprodleně neučinil veškeré kroky, které lze po něm požadovat, k odstranění nebo znepřístupnění takovýchto informací. Každý přispěvovatel nese odpovědnost za obsah daného příspěvku.

Diskuze na www.pohledavky-smenky.cz : Toto je neredigovaná a nemoderovaná diskuse čtenářů serveru www.Pohledavky-smenky.cz. Redakce ani provozovatel serveru za obsah jednotlivých příspěvků nenese zodpovědnost. Toto je neredigovaná a nemoderovaná diskuse čtenářů serveru www.Pohledavky-smenky.cz Redakce ani provozovatel serveru za obsah jednotlivých příspěvků nenese zodpovědnost. Veškerou trestněprávní odpovědnost jakož i odpovědnost podle dalších právních předpisů nese výhradně autor příspěvku.

Hodnocení:
 
SMĚNKY, POHLEDÁVKY IHNED
kategorie inzerce zdarma
HLAVNÍ MENU INZERCE
PŮJČKY, POHLEDÁVKY
INZERCE ZDARMA
Název:
Typ:
Kat.:
Kraj:

Najít dle výběru
Přidat inzerát zdarma
Přidat řádkovou inzerci
Přidat firmu
JAK NA PŮJČKY IHNED
PŘIHLÁSIT, REGISTROVAT
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
 Zapoměli jste?
Registrovat
ANKETY PŮJČKY NA SMĚNKU
Půjčky na směnku ihned
Půjčky na směnku, jakou půjčku preferujete ? Přidejte svůj hlas.
Nebankovní půjčka
1313413134
13134 hlasů
Půjčka na směnku
1259312593
12593 hlasů
Půjčky ihned
1087610876
10876 hlasů
Půjčka bez ručitele
1079210792
10792 hlasů
SMS půjčky
1112511125
11125 hlasů
Půjčky online
1144511445
11445 hlasů
Půjčky bez nahlížení
1166311663
11663 hlasů
Půjčka ihned
1015810158
10158 hlasů